Zestaw solarny 2KS2100-TAC-200-ECO

Cena netto: 4 558,00 zł
Nr kat. 92.49.03
 

    Zestaw solarny 2 KS2100-TAC-200-ECO firmy Hewalex oferowany w ramach promocji "PROSTO Prosument 40%" przeznaczony jest do podgrzewania wody użytkowej dla standardowych potrzeb 2-4 osób. Do podstawowych elementów zestawu należą 2 kolektory płaskie KS2100 T AC o łącznej powierzchni apertury 3,6 m2 oraz 2-wężownicowy podgrzewacz wody użytkowej o pojemności 200 litrów.


Promocja PROSTO Prosument 40%

    Promocja zorganizowana przez producenta - firmę Hewalex w celu obejścia krętej drogi do uzyskania dotacji ze środków zewnętrznych. Zestawy solarne oferowane w promocji PROSTO Prosument 40% cechują się szczególnie atrakcyjną ceną zakupu, która jest o około 40% niższa od średniej ceny zestawów solarnych z podstawowej oferty firmy. Stanowi to więc alternatywę dla programów dotacji, które wymagają spełnienia szeregu formalności zarówno przed, jak i po zrealizowaniu inwestycji.


Możliwości zastosowania

    Zestaw solarny może być zastosowany zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i usługowych, biurowych i innych, gdzie występuje zapotrzebowanie na wodę użytkową. Kolektory słoneczne można zabudować na dachu nachylonym lub płaskim, a także na elewacji budynku lub na gruncie dzięki szerokiej ofercie uchwytów mocujących. Zalecane nachylenie kolektorów dla całorocznej eksploatacji: od 30 do 45°.

Krótka charakterystyka

    Zastosowane w zestawie kolektory płaskie KS2100 T AC cechują się wyjątkowo korzystnym wskaźnikiem wydajność/cena. Jest to istotne w przypadku, gdy priorytetem inwestora jest uzyskanie jak najkorzystniejszego efektu ekonomicznego - skróconego okresu zwrotu kosztów inwestycji. Wytrzymałość i parametry kolektora została potwierdzona jak w przypadku innych kolektorów na drodze badań certyfikujących Solar Keymark. Okres gwarancji wynosi standardowo 10 lat z możliwością przedłużenia w ramach Programu Przedłużenia Gwarancji.


Spójrz jaka jest PROSTA droga do uzyskania 40% oszczędności.


Skład zestawu

Nr Elementy zestawu Ilość
1 Kolektor słoneczny KS2100-T AC 2 szt.
2 Zestaw przyłączeniowy ZPKS-18-2 1 szt.
3 Zespół pompowy ZP1-12 ECO 1 szt.
4 Sterownik instalacji solarnej GH-26 1 szt.
5 Podgrzewacz 200l 1 szt.
6 Naczynie wzbiorcze DS18 1 szt.
7 Płyn solarny Termsol EKO 20 kg
 

    Zestaw solarny zawiera jak w standardowych zestawach komplet podstawowych elementów. Wymagane jest oddzielne zamówienie rur instalacji solarnej (w zależności od warunków zabudowy, odległości między baterią kolektorów, a podgrzewaczem) oraz systemu mocowania zależnie od rodzaju zabudowy.

UWAGA! Producent zastrzega możliwość zamiany poszczególnych elementów zestawu.