Jesteśmy Autoryzowanym Instalatorem Pomp Ciepła Hewalex typu PCCO


O nas

  Firma Sunnco Kolektory Słoneczne istnieje na rynku od 2011 roku. Do początku 2018 roku, naszą siedzibą były wynajęte pomieszczenia przy ulicy Szerokiej w Radomiu, gdzie do dzisiaj prowadzimy punkt biurowy. W 2018 roku otworzyliśmy Punkt Obsługi Klienta w Warszawie, przy ulicy Powstańców Śląskich 124 pawilon 94 i tam teraz zapraszamy gości. Najczęściej jednak, z uwagi na specyfikę prowadzonej działalności, to my jedziemy do naszych klientów. Fotowoltaika, kolektory słoneczne i pompy ciepła wymagają sprawdzenia, przez doświadczoną osobę, miejsca, w którym będą zainstalowane nasze urządzenia. Wymiary dachu czy wielkość kotłowni muszą być fachowo sprawdzone, najczęściej jeszcze przed przedstawieniem oferty.

  Naszą pasją są panele słoneczne i inne urządzenia z branży „poszanowania energii”. Interesują nas zarówno ogniwa fotowoltaiczne produkujące prąd, kolektory słoneczne podgrzewające wodę, jak i powietrzne pompy ciepła. Choć głownie zajmujemy się powyższymi, nie są nam obce także systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperatory. Z chęcią też doradzimy jaki kocioł kupić, żeby był w największym stopniu nowoczesny, czyli oszczędny i prawie bezobsługowy.

 

Wyróżnienia

W 2018 i poprzednim 2017 roku zostaliśmy wyróżnieni za naszą pracę i otrzymaliśmy nagrody "Najlepsi 2018" i "Najlepsi 2017". Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali o nas na portalu Oferteo.pl.


  Jesteśmy precyzyjni i dokładni. Nasza firma oferuje usługi oparte na wiedzy. Polecamy tylko to, na czym się znamy i w najwyższej jakości. Dlatego nie kupisz u nas produktów wątpliwej jakości, bo my szanujemy każdą złotówkę naszego klienta. Znajdziesz za to produkty szeroko cenione, a my bardzo lubimy sprawdzonych, solidnych polskich producentów. Od 2011 roku jesteśmy partnerem polskiej firmy Hewalex Sp. z o.o. Sp. k., która jest czołowym producentem kolektorów słonecznych. W rankingu światowych producentów opublikowanym w 2016 roku, firma zajęła prestiżowe 5 miejsce w Europie i 9 w świecie.


    Ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, realizowane między innymi poprzez jakość oferowanych produktów, dlatego proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Podstawą naszej oferty są urządzenia, wspomnianej wyżej, polskiej firmy Hewalex, która istnieje na rynku już od ponad 25 lat, a kolektory słoneczne, przez nią wtedy wyprodukowane, do tej pory funkcjonują w wielu miejscach w Polsce i na świecie. Jest uznaną marką nie tylko w Polsce, o czym świadczą otrzymane certyfikaty i wyróżnienia. Mamy do niej pełne zaufanie, a jakość jej produktów oceniamy na co najmniej bardzo wysoką.


Nasze przeszkolenia i certyfikaty